Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

BAL KARNAWAŁOWO - WALENTYNKOWY w grupie IX

 

„Już za chwilę bal się zacznie,
Pędzi z miotłą czarownica,
Biegnie kowboj z policjantem,
Kim ja jestem? – tajemnica!


Bal, bal, bal, wspaniały bal,
Karnawał już puka do drzwi,
Bal, bal, bal, przebierańców bal,
Każdy co noc o nim śni…”

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój,  skoczna muzyka i dobry humor  – w takiej atmosferze bawiły się dziś  „maluszki” z grupy IX na długo wyczekiwanym BALU KARNAWAŁOWO – WALENTYNKOWYM.

Każdy dziś miał okazje przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Pojawiły się księżniczki, biedronki, wróżki , policjanci i wiele innych postaci.

Muzyka i śmiech małych tancerzy rozbrzmiewały cały dzień, konkursom, zabawom i pląsom nie było końca a kolorowe stroje sprawiły, że dzieci czuły się jak w krainie baśni. Wspólna zabawa  na pewno na długo pozostanie w pamięci naszych wychowanków, albowiem to pierwszy bal w przedszkolu naszych "maluszków ".

Serdecznie dziękujemy naszym wspaniałym rodzicom za przygotowanie dzieciom wspaniałych strojów, wystrój sali i poczęstunek. Jesteście niezawodni!