Grupa V w Lodochatce
23 czerwca, w ciepły i słoneczny dzień, nasze starszaki wybrały się na wyjątkowy spacer – celem była Lodochatka, gdzie czekały na dzieci pyszne, kolorowe lody! Każdy mógł samodzielnie wybrać swój ulubiony smak – śmietankowy, truskawkowy lub mieszany. Radości i uśmiechów nie było końca! To była doskonała okazja, by ochłodzić się w upalny dzień i spędzić czas razem w miłej, letniej atmosferze.
