Innowacja pedagogiczna - grupa V
Starszaki z grupy V już ostatni raz w tym roku szkolnym realizowały innowację pedagogiczną pt. „Sensoryczne pory roku”. Było wiele ciekawych zabaw z gumą i woreczkami sensorycznymi oraz wiele innych, które niewątpliwie wpłynęły na stymulację wielozmysłową naszych starszaków. Realizowana innowacja była wspaniałą zabawą, widać było ogromne zaangażowanie dzieci i radość na ich twarzach. Serdecznie zapraszamy do galerii.
