Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kolorowy Dzień Dziecka w grupie II

Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci te małe i te duże. To dzień pełen uśmiechu, zabaw, niespodzianek i wielu niezapomnianych wrażeń. 
W naszej grupie tego dnia nie mogło zabraknąć atrakcji. Były tańce, zabawy z chustą animacyjną i oczywiście balonami jak i prezenty. 
Wyjście na pyszne lody do LodoChatki oraz wycieczka do ,,Tęczowego Zakątka" w Żychlinie umiliła dzieciom czas a radości nie było końca.

Kochani Rodzice
Wasze dzieci są wyjątkowymi, cudownymi, małymi istotami które potrzebują dużo miłości. W tym wyjątkowym dniu bądźcie razem z nimi i cieszcie się sobą nawzajem. Życzymy wszystkim dzieciom dużo uśmiechu każdego dnia a Wam Rodzice moc satysfakcji z tak cudownych pociech. Dziękujemy za przygotowanie wspaniałych prezentów i pomoc w zorganizowaniu wycieczki.