Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

KOLOROWY DZIEŃ DZIECKA w grupie X

Zadowolenie i uśmiechy na twarzach dzieci są bezcenne……a to wszystko za sprawą najważniejszego dla dzieci dnia w roku  …. DNIA DZIECKA. W grupie „ maluszków” był on szczególny,  albowiem  pierwszy,  wspólny w przedszkolu i do tego baaardzo kolorowy. Obfitował w różne atrakcje: zabawy z chustą animacyjną, w suchym basenie z piłeczkami, kolorowe balony, konkursy, tańce przy muzyce. A gościem specjalnym był Minionek- jeden z ulubionych  bohaterów filmowych dla dzieci, który uprzyjemnił wspólną, wesołą zabawę i obdarował Maluszki  słodkimi upominkami.  

Miłą niespodzianką na zakończenie dnia, był seans znanych i lubianych bajek w „ kinie przedszkolnym” …. oczywiści z kubkiem popcornu. 

Bardzo dziękujemy Rodzicom Kubusia- niezawodnej firmie proARTI, za piękną kolorową, balonową dekorację i baloniki dla dzieci oraz  Mamie Ignasia i Rodzicom przedszkolaków z gr. X. za pomoc w organizacji  tego dnia.

Bez wątpienia dla każdego „ maluszka” był to dzień wyjątkowy, pełen życzeń, uśmiechów, radości i niespodzianek…szkoda, że tak szybko się skończył, ale wspomnienia pozostaną na długo. Samych radosnych dni KOCHANE MALUSZKI….