Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
4. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
5. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
6. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
7. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
8. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
9. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Mikołajki w Grupie II

 

Dziś w grupie II wszyscy przenieśliśmy się w „Bajkowy świat”. Nasze przedszkolaki wyglądały jak małe elfy, a raczej jak małe Mikołaje, ponieważ wszystkie dzieci ubrane były wyjątkowo- po prostu czerwono i „mikołajowo”.

 Od rana w Sali panował gwar i radość, podczas ubierania choinki dzieci z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa- Świętego Mikołaja!

 Nie kiedy rozbrzmiewały dzwoneczki…to oznaczało, że Mikołaj jest tuż, tuż. Wreszcie…Przyjechał!!- Prawdziwy- Święty Mikołaj!

 To był naprawdę niezwykły gość, który obdarował nas pięknymi upominkami, zostawił również dzieciom list…a w nim wesołe zabawy i zadania do wykonania!

Dzieci w podziękowaniu za prezenty pięknie się bawiły i wykonały wszystkie zadania bardzo chętnie. Przedszkolaki  zapraszały Mikołaja  za rok i oczywiście obiecywały, że będą grzeczne!