,,Pożegnania nadszedł czas” – uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie V
„Czeka, czeka na nas szkoła,
Szkoła wspaniała i wesoła.
Czeka, czeka na nas klasa,
Wszystkich woła pierwsza klasa…”
Takie słowa piosenki wypłynęły z ust naszych przedszkolaków podczas uroczystości pożegnania przedszkola. Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały, przygotowany specjalnie na tę okazję, program artystyczny. Były wiersze, piosenki i tańce, nie zabrakło pięknego staropolskiego Poloneza. Ta wyjątkowa uroczystość, pełna wspomnień i wzruszeń, na długo pozostanie w naszej pamięci.
Bardzo szybko minęły cztery lata. Przeżyliśmy razem wiele wspaniałych, niezapomnianych chwil. Z uwagą obserwowaliśmy postępy naszych przedszkolaków, widzieliśmy jak rosną, rozwijają się, nawiązują pierwsze przyjaźnie. Jednak nadszedł czas pożegnania. Kolejni mali absolwenci opuszczają nasze przedszkole, by po wakacjach rozpocząć naukę w pierwszej klasie. Życzymy Wam Drodzy Absolwenci powodzenia i samych sukcesów w szkole.
