Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

,,Pożegnania nadszedł czas” – uroczyste zakończenie roku przedszkolnego w grupie V

„Czeka, czeka na nas szkoła,

Szkoła wspaniała i wesoła.

Czeka, czeka na nas klasa,

Wszystkich woła pierwsza klasa…”

 

Takie słowa piosenki wypłynęły z ust naszych przedszkolaków podczas uroczystości pożegnania przedszkola. Czas leci nieubłaganie i te dzieci, które jeszcze niedawno przekraczały po raz pierwszy progi przedszkola, dziś szykują się do rozpoczęcia kolejnego etapu w życiu – edukacji szkolnej. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zaprezentowały, przygotowany specjalnie na tę okazję, program artystyczny. Były wiersze, piosenki i tańce, nie zabrakło pięknego staropolskiego Poloneza. Ta wyjątkowa uroczystość, pełna wspomnień i wzruszeń, na długo pozostanie w naszej pamięci.                                                       

Bardzo szybko minęły cztery lata. Przeżyliśmy razem wiele wspaniałych, niezapomnianych chwil. Z uwagą obserwowaliśmy postępy naszych przedszkolaków, widzieliśmy jak rosną, rozwijają się, nawiązują pierwsze przyjaźnie. Jednak nadszedł czas pożegnania. Kolejni mali absolwenci opuszczają nasze przedszkole, by po wakacjach rozpocząć naukę w pierwszej klasie. Życzymy Wam Drodzy Absolwenci powodzenia i samych sukcesów w szkole.