Smacznie i radośnie w Lodochatce - grupa III
24 czerwca 2026 r. nasze przedszkolaki wybrały się na pyszne lody do Lodochatki. Radości i uśmiechów nie brakowało – wszystkie dzieci z apetytem delektowały się swoimi ulubionymi smakami.
Po słodkim poczęstunku, zgodnie z coroczną tradycją, dzieci z uwagą wysłuchały bajek czytanych przez nauczycielki w ramach kampanii społecznej „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Był to wyjątkowy czas pełen wspólnych chwil, rozwijania wyobraźni i promowania miłości do książek.
Ten dzień zapamiętamy jako pełen smaków, uśmiechów i inspirujących opowieści!
