Sportowa przygoda w grupie III
W dniu 25.06.2026 dzieci z grupy III w ramach preorientacji zawodowej i innowacji padagogicznej relaizowanejne naszej grupie,uczestniczyły w fantastycznych zajeciach sportowych. Wspólne zajecia odbyły sie juz po raz drugi. Tym razem dzieci miały okazję aktywnie uczestniczyć w różnorodnych ćwiczeniach i zabawach z wykorzystaniem piłek o różnych rozmiarach i roznym przeznaczeniu. Zajęcia poprowadził taya Leona-trener oraz nauczyciel wychowania fizycznego w liceum, który z pasją wprowadził najmłodszych w świat sportu, pokazując, jak ważna jest aktywność fizyczna, współpraca i dobra zabawa.
Przedszkolaki z ogromnym zaangażowaniem wykonywały przygotowane zadania, rozwijając sprawność ruchową, koordynację oraz umiejętność pracy w grupie. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał słodkiego lizaka jako miły akcent i nagrodę za aktywny udział.
Dziękujemy za kolejne inspirujące spotkanie i już czekamy na następne sportowe wyzwania!
